تشریفات مجالس اکسیر با 14 سال سابقه و دارای کیترینگ حرفه ای و آشپزخانه صنعتی مراسم شما را در بهترین باغ و تالارهای تهران برگزار می نماید

تشریفات مجالس اکسیر

تشریفات مجالس اکسیر

تشریفات مجالس اکسیر با در اختیار داشتن آشپزخانه صنعتی ، انواع میز ، مبلمان و صندلی ، ظروف پذیرایی و همچنین کادری مجرب در طراحی ، مشاوره و برگزاری انواع جشن و مراسم نظیر برگزاری همایش و سمینار ، مراسم عروسی ، مراسم نامزدی و ... افتخار خدمت رسانی به هم میهنان عزیز را با بهترین سطح کیفی دارد.

جشن عروسی

جشن عروسی

جشن عروسی خاطره ای تکرار نشدنی است و یاد و خاطره آن روز به همراه دردسرهای شیرینش همیشه در یادمان باقی می ماند. مدیریت و برنامه ریزی صحیح در این روز بسیار می تواند در هر چه باشکوهتر برگزار شدن آن به ما کمک کند. با دریافت این کتابچه این روز بزرگ را بخوبی مدیریت و برنامه ریزی کنید.

هواداران فیس بوک

هواداران فیس بوک

خدمات عروسی

خدمات عروسی

خدمات عروسی و کلیه تشریفات مراسم عروسی توسط تیم حرفه ای تشریفات مجالس اکسیر برگزار می شود. تمام خدمات عروسی برمبنای جدیدترین متد طراحی و چیدمان ، کترینگ عروسی در باغ و تالارهای مجلل عروسی توسط تیم حرفه ای ودینگ پلنر اکسیر برگزار می شود.

برگزاری همایش و سمینار

برگزاری همایش و سمینار

برگزاری همایش و سمینار برای شرکتها و سازمانهای خصوصی ، دولتی و مدیریت تشریفات همایش ها ، نشست های رسمی و برگزاری کنفرانس ها از جمله خدمات اصلی تیم اجرایی تشریفات مجالس اکسیر است که با مدیریت هماهنگ و طبق آخرین متد کلیه امور تشریفات ، پذیرایی و طراحی همایش ها را اجرا می کند.

پیج اینستاگرام

پیج اینستاگرام

باغ و تالار عروسی

باغ و تالار عروسی

باغ و تالار عروسی باید فضایی زیبا و مجلل باشد و در مکانی امن و با دسترسی مناسب بتواند شرایط اجرای یک مراسم باشکوه عروسی را مهیا کند. تشریفات مجالس اکسیر بهترین و زیباترین باغ ها و تالارهای عروسی را با ارائه تمامی خدمات طراحی و چیدمان و تشریفات مجالس مهیای مراسم باشکوه شما می کند.

یادها و خاطرات

خاطرات عروسی

تشریفات مجالس اکسیر با 14 سال سابقه اجرایی ، افتخار میزبانی از صدها جشن و مراسم رسمی و خصوصی در کشور را دارد. از کلیه مشتریان عزیز که طی این سالها از این موسسه خدمات خود را دریافت کرده اند دعوت می شود ، یاد و خاطره مراسم خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

کانال تلگرام

کانال تلگرام