پرسش و پاسخ

سؤالات متداول مشتریان

تشریفات شما جهت برگزاری مراسم ها، چه خدماتی را ارائه می دهد؟

تشریفات مجالس اکسیر، با ارائه تمامی خدمات کترینگ و تشریفاتی از جمله معرفی، عقد قرارداد و دیزاین و طراحی محل برگزاری، پذیرایی مراسم و سرو شام، چیدمان سفره عقد، کافی شاپ و چایخانه سنتی و سرو فینگرفود های سرد و گرم، جشنی به یاد ماندنی را در بهترین باغ و تالارها برای شما به ارمغان می آورد.

همچنین با عقد قرارداد با حرفه ای ترین استودیو های فیلمبرداری و عکاسی، معرفی بهترین موزیک ها و نورپردازی سالن و محوطه، و همچنین معروف ترین و زبده ترین آرایشگاه های عروس و داماد و مزون های لباس را برای مراسم شما درنظر گرفته که با توجه به سلیقه تان به شما عزیزان معرفی می نماید.

قیمت منوهای شما به چه صورت است؟

قیمت منوها بسیار متفاوت است و به سلیقه شما و انتخاب منوی غذایی شما مشتریان گرامی بستگی دارد؛ تشریفات اکسیر با انعطاف پذیری کامل سفارش شما عزیزان را باز می گذارد تا شما با انتخاب و سلیقه و خواستتان ، منویی بر اساس نیاز شما طراحی نموده تا بتواند در خدمت شما عزیزان باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی جهت دیدن نمونه کارهای ما حضورا مراجعه کرده تا با توجه به نیازها و درخواست شما، قیمت خدمات را محاسبه نموده و در صورت تمایل، برگزاری مراسمتان را به عهده بگیریم.

با کدام باغ و تالارها همکاری دارید و اغلب در کدام منطقه تهران هستند؟

تشریفات مجالس اکسیر، با زیبا ترین باغ و تالارهای مختلف همکاری می کند تا طبق نظر و انتخاب و همچنین براساس تعداد مدعوین شما عروس و دامادهای عزیز، بهترین ، زیبا ترین و به قیمت ترین فضاهای موجود را به شما معرفی نماییم .

با توجه به عقد قرارداد با باغ ها وسالن های متفاوت نسبت به چگونگی مراسم شما، می توان در هر نقطه از شمال ، شرق و غرب و حومه تهران، فضاهایی متفاوت و با امکانات کامل در اختیار شما عزیزان قرار داد تا با توجه به سلیقه و خواست شما برای مهم ترین شب زندگیتان رزرو گردد.

تشریفات شما خدمات شهرستان ها را نیز عهده دار می شود؟

بله، تشریفات مجالس اکسیر در هر نقطه از ایران خدمات مجالس شما را به عهده می گیرد، وهمچنین تمامی لوازم و کلیه موارد مورد نیاز شما توسط مجریان مجرب تشریفات اکسیر، هماهنگ و اجرا می شود، که البته این گونه مراسم ها با توجه به مسافت تا پایتخت به هماهنگی قبلی بیشتری احتیاج دارد.

سابقه کار شما چند سال است؟

تشریفات اکسیر، با ۱۴ سال سابقه درخشان، در برگزاری مراسم هایی متفاوت با سبک های گوناگون و مدرن در کلیه زمینه ها فعالیت داشته است. همچنین با نوآوری سبک وبه روز بودن ، در تمام آیتم ها توانسته جایگاه ویژه ای را در ارائه خدمات نزد مشتریان گرامی کسب نماید.

شما می توانید با بازدید از مجموعه و آرشیو نمونه کارها و همچنین تماس با عروس دامادهای سالیان گذشته، از اعتبار و چگونگی اجرای مراسم های برگزاری شده توسط این تشریفات به حسن سابقه ما پی ببرید.

سرویس های شما شامل چه مراسم هایی می شود؟

اجرا و برگزاری کلیه مراسم از جمله جشن های عروسی، نامزدی و حنابندان، جشن تولد، جشن فارغ التحصیلی و برگزاری همایش، جشن افتتاحیه، سمینار و نمایشگاه، توسط کادر مجرب تشریفات مجالس اکسیر ارائه می شود.

شما از چه دیزاین هایی در مراسم ها استفاده می کنید؟

تشریفات اکسیر، دیزاین های گوناگونی را ارائه می دهد که شامل گل آرایی، شمع آرایی، ریسه آرایی و … می شود و به سلایق و نظرات مشتریان عزیز بستگی دارد. همچنین انتخاب محوطه برگزاری مراسم شما در چیدمان و دکور آن مکان بی تاثیر نمی باشد.

دیزاین های اجرا شده در مراسم شما کاملا انحصاری می باشد و امکانات ویژه و اکسسوری های گوناگونی بر اساس سلیقه های متفاوت شما عزیزان فراهم گردیده است.

منوی تشریفات شما، شامل تهیه میوه و شیرینی هم می شود؟

بله، تشریفات مجالس اکسیر با تهیه مرغوب ترین و متنوع ترین میوه های فصل و همچنین سفارش شیرینی های تازه و کیک مراسم عروسی از بهترین قنادی ها، بر اساس سلیقه شما عروس و داماد های عزیز، از میهمانان گرامی تان به نحو احسن پذیرایی میکند.

ورودی باغ ها از چه قیمتی شروع می شود؟

قیمت ورودی باغ و تالارها بسیار متفاوت است و به تعداد مدعوین ، فاصله نسبی با تهران و شیک بودن محل مورد نظر شما بستگی دارد و اینکه چه امکاناتی در آن فضا برای مراسم شما محیا شده باشد.

گل آرایی مراسم های شما چگونه است؟

گل آرایی مراسم ها شامل بخش های ورودی، میزهای مدعوین و میز شام، جایگاه عروس و داماد و کلیه فضاهای جشن و گل آرایی سفره عقد می باشد.

تشریفات اکسیر با عقد قرارداد با بهترین و معتبر ترین گل فروشی ها، با دیزاین و طراحی ویژه با الهام از هارمونی مراسم و رنگ بندی مورد نظر شما ، به مراسم های شما جلوه ای زیبا و متفاوت می بخشد.

 

خواهشمند است سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال فرمائید.

ارسال ایمیل